Metin2-Cheat

Stronka poświecona Metin 2 vr. PL


#1 2009-08-12 19:18:24

hunter999

Administrator

Zarejestrowany: 2009-08-12
Posty: 19
Punktów :   

Wszystko o Koniu.

1. Po co nam koń?
Koń pozwala nam zwiększyć szybkość poruszania - dzięki niemu szybciej przemieszczamy się z miejsca na miejsce. Kiedy koń uzyska odpowiedni poziom możemy atakować z siodła.

2. Jakie są rodzaje koni?
- Koń zwykły, służy do jazdy, szybszego przemieszczania się. Żywi się sianem.
- Koń, bojowy służy nie tylko do jazdy, ale można z niego atakować. Żywi się marchewką.
- Koń militarny jest najlepszym rodzajem konia, ma te same możliwości co niższe poziomy konia oraz 2 do 4 skili atakujących. Żywi się żen - szeniem.

3. Od jakiego poziomu możemy robić misje na konia?
Misję na zwykłego konia możemy robić od 25lvlu, na bojowego od 35lvlu, a na militarnego od 50lvlu.

4. Co jest?! Widzę gracza na koniu z lvlem mniejszym niż 25. Jakim cudem on ma konia?
Najwidoczniej osoba ta wynajęła sobie konia u stajennego. Jeżeli masz bilet konny to idziesz do stajennego i wybierasz odpowiednią opcję i cieszysz się koniem przez 10 minut.
UWAGI: Gdy zsiądziesz z wynajętego konia to już nie będziesz mógł na niego wejść!

5. Dobra, chcę konia. Co mam zrobić by go mieć?
Po pierwsze musisz mieć Medal Konny
Następnie idziesz do Stajennego.
Wybieramy odpowiednią opcję i wykonujemy misję, która wymaga od nas zabicia 20 Dzikich łuczników w ciągu 30 minut.
Dzikich Łuczników
Po udanej misji wracamy do Stajennego i zdajemy mu raport z misji. Jeśli zrobimy tą misję, czekamy do 24 godzin na obrazek konny. Jeśli obrazek będzie gotowy płacimy stajennemu 100 000 Yang i wtedy dostajemy konia. Misji tej nie możemy wykonywać w grupie.

6. Jak zwiększyć poziom konia?
6a. Misje Konne od 2 do 10 poziomu konia.
Misje te wykonuje się raz dziennie, dajemy medal stajennemu i musimy przejeżdżać przez oznaczone punkty. Jeśli nie uda nam się wykonać misji to nie tracimy medalu. Jak misja się powiedzie to poziom konia zwiększa się.
UWAGI: Podczas misji nie wolno zsiadać z konia!
6b. Misje Konne od 12 do 20 poziomu konia.
W misjach należy zabijać z siodła potwory w odpowiedniej ilości. Są to misje identyczne do misji na 2-10 lvl konia, tylko, że jest utrudnienie, należy zabić potwory, do tego nie można schodzić. Co należy zabijać na dany poziom konia:

- 12 poziom konia - 5x Bo
- 13 poziom konia - 5x Chuong
- 14 poziom konia - 10x Elit. Ork. Generał
- 15 poziom konia - 10x Czarny Ork
- 16 poziom konia - 10x Ezoteryczne Dręczyciele
- 17 poziom konia - 10x Szpon. Trujący Pająk
- 18 poziom konia - 20x Pustynny Zawadiaka
- 19 poziom konia - 10x Lodowy Golem
- 20 poziom konia - 20x Walczący Tygrys.

UWAGA: Do misji konnych nie zalicza moobów z v2.
7. Mam już 10 poziom konia. Jak mogę zrobić konia bojowego?
Jak zawsze potrzebujemy Medalu Konnego, idziemy do Stajennego i wybieramy odpowiednią opcję. Tą misje można wykonywać w grupie, ale musisz być jej założycielem. W tej misji należy zabić 100 Pustynnych Łuczników lub Wężowych Łuczników (można w jednej misji bić oba rodzaje moobów), występują one na pustyni oraz wylatują z metinów na 45lvl.
Jeśli się uda czekamy do 24 godzin na księgę konia bojowego. Gdy jest gotowa kupujemy ją za 500 000 Yang i możemy już atakować z konia.
Misję tą można wykonywać od razu po zrobieniu misji na 10 poziom konia, chyba, że koń jest zmęczony.
Jeżeli misja na konia bojowego się nie uda Medal Konny przepada.

8. Mam już konia bojowego, również mam 20 poziom konia. Co muszę zrobić, żebym miał konia militarnego?
W misji tej należy zabić 300 Demonich Łuczników w ciągu 30 minut. Również tą misje można wykonać w grupie. Najlepiej wziąć kilka osób powyżej 50 lvl, założyć grupę, zaprosić ich, niech oni pójdą do Wieży Demonów i wybadają czy można robić, czy za dużo ludzi.
Jeśli się uda czekamy do 24 godzin na księgę wojskowego konia. Gdy jest gotowa kupujemy ją za 1.000.000 Yang i mamy już konia militarnego.
Jeżeli misja się nie powiedzie to tracimy medal konny.

9. Jak mogę podnieść umiejętności konne?
Umiejętności konne możemy podnosić poprzez czytanie Instrukcji Jazdy Konnej. Umiejętności konne działają tak samo jak zwykłe umiejętności. Umiejętność wchodzi na Poziom Mistrzowski przy 20 pkt.
UWAGA: Instrukcje jazdy konnej można czytać po 50lvlu, nawet gdy nie mamy konia militarngo. Punkty się zgromadzą i gdy już będziesz miał konia to będziesz mógł wydać punkty na umiejętności konne.
UWAGA2: Maksymalny poziom umiejętności konnych to M1. Czyli nie można już ich podnosić.

10. Jakie są umiejętności konne?
Cięcie z siodła:
W umiejętność warto dać 1 pkt. Gdy otaczają nas potwory, dzięki tej umiejętności można łatwo uciec.
Cięcie polega na ataku podczas jazdy w prawo i lewo po 1 razie. Od 50 lvlu postaci.
Stąpnięcie konne:
W umiejętność można dać 1 pkt a potem można po fali i ten rozwijać. Jest to coś podobnego jak szarża u wojownika body, ale konna. Dodaje 50 szybkości poruszania do tego dochodzi możliwość omdlenia przeciwnika. Od 52lvlu postaci.
Fala mocy:
Atak obszarowy atakujący moby wokół postaci. Od 55lvlu postaci.

11. Koń nie chce mi się przywołać. Mogę zwiększyć szanse na przywołanie konia?
Tak, można zwiększyć szansę na przywołanie konia poprzez czytanie Instrukcji Oswajania Konia.
Tabelka przedstawiająca poziomy przywołania i ich szanse w %:

- 0 poziom przywołania = 10%
- 1 poziom przywołania = 15%
- 2 poziom przywołania = 20%
- 3 poziom przywołania = 30%
- 4 poziom przywołania = 40%
- 5 poziom przywołania = 50%
- 6 poziom przywołania = 60%
- 7 poziom przywołania = 70%
- 8 poziom przywołania = 80%
- 9 poziom przywołania = 90%
- 10 poziom przywołania = 100% szansy.

12. Czym mam karmić konia?
- Koń zwykły - siano, dropi z moobów mających większy poziom niż 25
- Koń bojowy - marchew, dropi z moobów mających większy poziom niż 35
- Koń militarny - czerwony żeń - szeń, dropi z moobów mających większy poziom niż 50

13. Zdechł mi koń, co mam robić?
Spokojnie, nie panikuj. By wskrzesić konia wystarczy zioło z łatwych/normalnych/trudnych małp. By zdobyć zioło udaj się do lochu (Łatwego, normalnego, trudnego) małp i wydrop zioło z bossa małp.

- Zioło z łatwych małp przeznaczone jest dla konia normalnego.
- Zioło z normalnych małp przeznaczone jest dla konia bojowego.
- Zioło z trudnych małp przeznaczone jest dla konia militarnego.

Źródło: board.Metin2.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaymenago2010.pun.pl www.spaniele.pun.pl www.naszepowolanie.pun.pl www.pokemon-em-pbf.pun.pl www.lenastarskailatoszek.pun.pl